İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat
Kemerburgaz Satılık Daireler Hakkında.

Kemerburgaz Satılık Daireler Hakkında.

Kemerburgaz Satılık Daireler;

Eyüp,Kemerburgaz bölgesinde her geçen gün yeni projeler yükselmektedir.Özellikle bölgenin yatırım için cazip olması birçok yatırımcıyı bu bölgeye çekmektedir.Konum olarak Belgrad Ormanları,Su Kemerleri ve diğer taraftan da denize komşu olması çocuklu ailelerin,büyük şehir stresinden kurtulmak isteyenler için ideal bir yaşam merkezi olmaktadır.Köy havasını kaybetmemiştir.

Kemerburgaz eski bir yerleşim yeridir.Yeni yeni yapılaşmalar olmaktadır.Deprem konusunda sağlam bir zemini bulunmaktadır.Yeni mimari yapısı ile site ve butik apartman tarzı ön plandadır.

Yeni yapılaşmada havuzlu ve aktiviteli sitelere rağbet çok dur.Ulaşım kolaylığı ayrı bir talep oluşturmaktadır. Metronu yapılması,Galatasaray Spor Kulübünün yeni tesislerinin bulunması,İstanbul'a yakın olması,3.havalananının,3.köprü ve otobanın,TEM ve 2.köprü yolu ile kanal İstanbul Projelerine yakınlığı cazibesini her geçen gün arttırmaktadır.

Dolayısıyla,bu kriterler bölgede konut fiyatlarını yükseltmekte ve çok prim yapmaktadır..Örneğin;1+1 satılık daireler 400.000 TL'den,2+1 Satılık Daireler 450.000 TL'den 3+1 Satılık Daireler 530.000 TL den başlamaktadır.Bu veriler konuma,bina yaşına ve apartman/site kriterlerine göre minimum değerlerdir.

İstanbul'un yeni gözdesi olan bölgeye şimdiden yatırım yapacak kişi/kuruluşların çok karlı olacağı bir gerçektir.Sizlerin bu fırsatı kaçırmasını istemiyoruz.Geleceğe ve çocuklarınıza yatırım için sizleri Kemerburgaz'a davet ediyoruz.

KEMERBURGAZ & GÖKTÜRK GAYRİMENKUL,2019


KEMERBURGAZ GAYRİMENKUL
hazır emlak sitesi
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir