İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat
KEMERBURGAZ KİRALIK DAİRE ve VİLLA PİYASASI

KEMERBURGAZ KİRALIK DAİRE ve VİLLA PİYASASI

Kemerburgaz Kiralık Villa ve Daireler;

İstanbul,Eyüp,Kemerburgaz eski bir yerleşim yeridir.Her geçen gün yeni projeler yükselmektedir.Özellikle bölge deki projeler birçok yatırımcıyı bu bölgeye çekmektedir.Konum olarak Belgrad Ormanları,Su Kemerleri ve diğer taraftan da deniz ve otoyola komşu olması çocuklu ailelerin,büyük şehir stresinden kurtulmak isteyenler için ideal bir yaşam merkezi olmaktadır.

Kemerburgaz sessiz sakin bir yaşam alanıdır.İnsanlar huzur buluyor.Bunun en çarpıcı örneği hafta sonu müthiş bir piknikçi akına uğramasıdır.Temiz hava,sakinlik,yeşillik içindeki bölge çok talep görmektedir.

Kemerburgaz eski bir yerleşim bölgesi olduğundan yeni yapılan binalar yeni teknoloji ile yapılmakta ve konfor ön plana çıkmaktadır.Yeni yapılaşmada havuzlu ve aktiviteli sitelere rağbet çok dur.Ulaşım kolaylığı ayrı bir talep oluşturmaktadır.

Metronun gelmesi,Galatasaray Spor Kulübünün yeni tesislerinin bulunması,İstanbul'a yakın olması,3.havalananının,3.köprü ve otobanın,TEM ve 2.köprü yolu ile kanal İstanbul Projelerine yakınlığı cazibesini her geçen gün arttırmaktadır.

Dolayısıyla,bu kriterler bölgede konut fiyatlarını yükseltmekte ve çok prim yapmaktadır..Örneğin; Kiralık 2+1 Daireler 2.000 TL'den 3+1 Kiralık Daireler 2.500 TL den başlamaktadır.Bu veriler konuma,bina yaşına ve apartman/site kriterlerine göre minimum değerlerdir.

İstanbul'un yeni gözdesi olan Kemerburgaz'a sizleri davet ediyoruz...

KEMERBURGAZ GAYRİMENKULYATIRIM DANIŞMANLIĞI   http://www.kemerburgazgayrimenkul.com/

Kemerburgaz satılık villa
hazır emlak sitesi
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir